Pytania i odpowiedzi

Dlaczego tak niskie ceny?
Możemy sobie pozwolić sprzedawać nasze produkty w takich cenach, ponieważ nasz system druku jest zależny od ilości zamówień. Jednocześnie drukujemy ulotki/wizytówki/kalendarzyki dla różnych klientów na jednym arkuszu drukarskim, w związku z czym pewne stałe koszty druku są dzielone na kilku/kilkunastu klientów. Żadne zamówienie nie jest drukowane indywidualnie, wyjątkiem są tutaj większe zamówienia np. 80 tys. ulotek.

Czy produkty są gorszej jakości ze względu na niską cenę?
Nie. Nasze produkty są bardzo dobrej jakości. Druk odbywa się na nowej czterokolorowej maszynie, gdzie pasowanie kolorów jest idealne. Papier pochodzi od renomowanych dostawców, a wydrukowane arkusze są cięte na nowej, w pełni elektronicznie programowalnej gilotynie, w związku z czym użytki są zawsze prawidłowo docięte.

Jak złożyć zamówienie?
W tej chwili zamówienia można składać osobiście w siedzibie naszej firmy, telefonicznie lub poprzez kontakt e-mail. Przed rozpoczęciem zlecenia pobieramy zadatek, a jego wysokość jest uzależniona od wartości zamówienia, o szczegóły proszę pytać tel.

Jaki jest termin realizacji?
Druk odbywa się w każdy poniedziałek, zlecając druk od poniedziałku do piątku, zlecenie będzie drukowane w następny poniedziałek. Druk „leżakuje” 2-3 dni, a potem jest uszlachetniany w przypadku wizytówek. Zazwyczaj czas oczekiwania od momentu akceptacji projektu lub przekazania własnego wynosi ok. 10 dni. Często ten okres jest krótszy, ale to jest zależne od ilości zamówień.

Czy mogę zamówić ulotki i wizytówki zdalnie?
Oczywiście. Większość naszych klientów obsługujemy zdalnie. Nasze produkty wysyłamy w każdy zakątek Polski. Często prowadzimy wysyłki zagraniczne. Współpracujemy z firmami kurierskimi, a nasze przesyłki są tak zabezpieczone, że docierają w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

Chcę zlecić projekt, jak mogę go zobaczyć?
Projekty zazwyczaj wysyłamy e-mailem jako plik jpg w wysokiej rozdzielczości z niską kompresją. Wszelkie uwagi przyjmujemy tylko w formie pisemnej, a każdy etap korekty odbywa się wyłącznie e-mailowo.
Ostateczna akceptacja ze strony klienta również musi być w formie pisemnej (e-mail/fax) z zaznaczeniem nazwy prawidłowego pliku.

Czy możecie wydrukować ulotki wg mojego projektu?
Tak oczywiście. Warunkiem jest prawidłowo przygotowany do druku plik. Przyjmujemy pliki pdf/eps, ewentualnie otwarte pliki w formacie ai/indd, ale doliczamy 15 zł za przygotowanie pliku do druku.
Nie przyjmujemy plików natywnych z programów MS Word, OpenOffice itp., jak również plików pdf wygenerowanych z tych programów.

Czy kolory będą takie jak na ekranie?
Nasi graficy pracują na specjalistycznych wyświetlaczach Eizo serii CG, które są na bieżąco kalibrowane, dlatego też najlepiej oglądać projekty w naszym biurze. Projekty oglądane na innych monitorach mogą się różnić nieznacznie od wersji finalnej (drukowanej), a jest to związanej z interpretacją i wyświetlaniem barw przez różne monitory/wyświetlacze.